تکتا کالا در یک نگاه

شرکت بازرگانی تکتا کالای تجهیز البرز با اتکا به پشتوانه فنی- تخصصی شرکت مهندسین مشاور فرآیند سازان انرژی (FSEC) با بیش از 20 سال سابقه درخشان فعالیت در زمینه پروژه های نفت و گاز و دارای رتبه یک نفت و گاز ، بصورت زیر مجموعه شرکت مادر با تمرکز بر امور بازرگانی و تامین تجهیزات نفت و گاز و همچنین مشاوره در سرمایه گذاری پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی و صنعت تاسیس شده است.

درحال حاضر این شرکت با هدف تامین، تهیه، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات مورد نیاز در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سایر صنایع، و با تمرکز بر بازار ایران بصورت اخذ نمایندگی از شرکت های تولید کننده و تامین کننده معتبر خارجی در حال فعالیت می‌باشد.

عمده فعالیت این شرکت علاوه بر تامین کالاهای صنعتی و بازرگانی، تامین فاینانس مورد نیاز پروژه ها از طریق جذب سرمایه‌گذاری خارجی و مشارکت طرف‌های خارجی در قالب مشارکت و سرمایه گذاری در طرح های نفت و گاز و انرژی های نو می‌باشد.

مشتریان این شرکت می توانند از لحاظ کیفیت، قیمت مناسب متناسب با کیفیت و بالاترین سطح خدمات در طی فروش و بعد از فروش اطمینان حاصل نمایند همچنین، ساختن بنای محکمی از اعتماد بین شرکت های طرف قرارداد ما نه تنها دسترسی چشمگیری به منابع مهم و اصلی تجهیزات و کالاهای تخصصی را برای فراهم کرده است بلکه افق دیدی باز در برابر ما گشوده است.